Dekorácia s detskými motívmi a údajmi o narodení vhodná ako dolněk do bytu

  • 31 EUR

Dekorácia, ktorá vyrazí dych

Čo darovať ako darček k narodeniu bábätka? Chcete byť originálny? Potom je pre Vás menovka pár exeláns ako stvorená. Nie je to totiž žiadna obyčajná menovka alebo dekorácie, ale naozaj originálne drevené, ručne prepracovaná menovka Vášho bábätka, ktorá skvele poslúži aj ako dekorácia do detskej izby. Využiť ju môžete napríklad aj ako menovku na dvere detskej izbičky, alebo skrátka ako uznáte za vhodné. Celú dekoráciu Vám navyše spracujeme individuálne podľa Vašich predstáv.

Dekorácia pre mininko do Vášho izbičky - na mieru

Na okamihu nie je nič nemožné a keďže vieme, že vybrať správne meno dá veľa práce, my si radi dáme tú prácu aj s výrobou tej najlepšej menovky priamo pre Vás. Zvoľte si ľubovoľne farbu písma aj mašličiek, tak aby dekorácie ladila s detskou izbou.

Inšpirovali sme Vás, ale máte lepší nápad?

V takom prípade sa nebojte nás osloviť priamo do dopytového formulára . Na okamihu sa želanie plní, takže sa s Vami spoločne radi pokúsime vytvoriť dekoráciu do izbičky pre bábätko podľa Vašich predstáv. Na tie nezabudnuteľné okamihy sa totiž spomínať musí. A to treba vďaka fotografiám, na ktoré sú ideálne originálne drevené rámčeky.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací