Fotorámik Egypt

  • 14 EUR

Majte spomienky na dovolenku v Egypte stále pred očami

Zážitky na ktoré len tak nezabudnete, štrk od mora a mnoho ďalšieho, si človek z dovolenky v Egypte určite priviesť môže. Niektoré okamihu si ale chcete uchovať navždy pred očami a na to je jednoznačne najlepšie fotografie. Na tú keď sa potom pozriete, vždy sa aspoň na chvíľu prenesiete späť na tú jedinečnú dovolenku. A aby ste si ju mohli uchovať pred očami navždy, tak sme si pre Vás v našej dielni pripravili jedinečné rámčeky na fotky, priamo s témou dovolenky. Drevené rámčeky si navyše môžete doladiť podľa svojich potrieb a dodať im tak skutočnú jedinečnosť.

Na rámčeky možno doplniť:

· Mesto / miesto dovolenky

· rok dovolenky

· zvoliť si vlastnú farbu textu aj rámčeku

Rámčeky vyrábame v našej voňavej dielni s tou najväčšou starostlivosťou a balíme je v našej chránenej dielni do pekných darčekových krabičiek.

Uvažujete o vylepšenie tohto rámčeku?

Máte návrh, ako by tento rámik išiel zmeniť? Napríklad sa líšila destinácie a nebola to teda dovolená Egypt, ale treba Grécko? Potom nám napíšte a spoločne sa pokúsime navrhnúť presne taký rámček, aký si prajete.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací