Dekorácia s rámčekom k oslave Vášho dňa, keď sa zastavil čas

Narodenie bábätka je okamih, na ktorý sa nezabúda

Pamätáte, ako ste sa nemohli dočkať, až sa Vaše bábätko vykľuje na svet? A teraz už tu je, občas plače, nespinká, ale aj tak je to Vaša zlatíčko, Vaše všetko. Na jeho narodenia iste nikdy nezabudnete, ale prečo si onú chvíľu neuchová niekde na očiach? Trebárs vďaka rámčeku z našej chránenej dielne, na ktorý si môžete doplniť aj meno a rôzne údaje. Skrátka si rámček vyladiť presne podľa seba. Drevené rámčeky môžu poslúžiť ako dekorácia do detskej izby, ale aj do chodby alebo do spálne. Navyše je to skvelý nápad na darček k narodenie bábätka, ktorý iste poteší.

Na rámik môžete doplniť:

· Meno bábätka

· Údaje o narodení

· Farbu stužiek

Rámčeky a dekorácie vyrábame v našej voňavej dielni s tou najväčšou starostlivosťou a balíme je v našej chránenej dielni do pekných darčekových krabičiek.

Upravíme Vám rámik podľa predstáv

Máte nápady, ako tento rámik vylepšiť, aby viac zodpovedal Vaším predstavám? Chcete na roh rámčeku pridať bociana, ružičku alebo napríklad mašinku? Či už máte akékoľvek nápady, tak nám ich napíšte do dopytového formulára a spoločne vytvoríme presne taký rámček, aký by ste chceli mať doma.

  • 33 EUR
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací