Fotorámik môj prvý rok

  • 11 EUR

Rámček k narodenie bábätka so všetkým

Máte za sebou najkrajších 9 mesiacov života každej ženy, prvé kopnutie, vyberanie doplnkov do detskej izbičky a zrazu je tu. Vaše malé bábätko už je na svete. Na takúto chvíľu človek nikdy nezabudne, ale aj napriek tomu, stojí za to si onú spomienku uchovať v čo najviac možných variantoch. Jednou z nich môže byť napríklad rámik na stenu či na poličku, ktorý Vám bude každý deň onú radostnú chvíľu pripomínať.

Rámček pre Vaše najväčšie šťastie

· s menom Vášho krásneho bábätka

· s údajmi o narodení

· dopíšeme ľubovoľný text či odkaz podľa Vášho želania

· k dispozícii niekoľko farebných variantov

Rámčeky vyrábame v našej voňavej dielni s tou najväčšou starostlivosťou a balíme je v našej chránenej dielni do pekných darčekových krabičiek.

Upravte si rámček podľa Vašich predstáv

Chcete dekoráciu, o ktorej tu hovoríme, ale máte vlastné nápady, ako ju vylepšiť? Potom ste na správnom mieste. Či už na rámčeku chcete mať mašinku, klokan alebo napríklad bociana, u nás to nie je nemožné. Neváhajte sa nám ozvať do dopytového formulára so svojou predstavou a spoločnými silami pripravíme ten najlepší rámček pre Vášho drobčeka.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   Souhlasím Více informací